Збори громади у Загірцівському старостинському окрузі: що змінилося за 2018?

Нещодвно підводили підсумки 2018 року у Загірцівському старостинському окрузі Лановецької ОТГ. До нього входять села Загірці та Михайлівка. Активність жителів виявилася надзвичайно високою, у залі зібралося близько сотні людей.

Участь у зборах взяли голова Лановецької громади Роман Казновецький, перший заступник Руслан Задерей, секретар міської ради Вікторія Хом’як та структури міської ради, голова райдержадміністрації Юліан Сірант та його заступник, керівник центру первинної медико-санітарної допомоги Людмила Рудніцка та орендарі земель загірчан.

Відкрив збори в.о. старости Андрій Матевощук. Він звернувся із подякою до жителів за активність та закликав до діалогу.

Юліан Сірант презентував короткий звітний відеоролик про зміни у Тернопільській області.

Голова громади Роман Казновецький відзвітував щодо бюджету громади: дохідної та видаткової його частини. Також він звернув увагу на створення інклюзивно-ресурсного центру на базі Лановецької ЗОШ №2, що є величезним кроком у соціальному розвитку громади. Багато позитивних зрушень відбулося і у Загірцівській ЗОШ, у якій проходили збори. У 2018 році було зроблено внутрішню вбиральню, замінено підлогу та вікна у початковій школі, встановлено рукомийник та бойлер. У дитячому садку «Пролісок» замінено вікна, а у Будинку культури – зроблено поточний ремонт та замінено двері.

Дискусійним питанням виявилося сміття. Лише 66% жителів підписали договір на вивезення твердих побутових відходів. В ході діалогу було наголошено таки зробити це, адже незаключення цієї угоди є прямим порушенням закону України. Тож одним із пріоритетних завдань на 2019 рік є збільшити кількість договорів до 90%.

Окрім того, міський голова вислухав усі пропозиції та ініціативи загірчан та закликав: «Будьте активними, кожна ваша думка буде вислухана, адже міська рада відкрита до народу та готова працювати!»

Джерело: http://lanmisto.gov.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *