Фестиваль культур у Тернополі зібрав волонтерів з Європи, Африки й Азії

Понад 20 волонтерів з Європи, Єгипту, Індонезії та Китаю прибули до Тернополя на міжнародний фестиваль культур “Global Village”, що відбувся напередодні.

“Таким фестивалем хочемо зруйнувати міжкультурні та міжнаціональні стереотипи, познайомити тернопільську молодь із ровесниками з інших країн. Переконані, що це – прекрасна платформа для культурного обміну, шанс почати мислити глобально, розширити свій світогляд”, – зазначив один із організаторів фестивалю в Тернополі, представник обласного осередку громадської організації AIESEC Юрій Королишин.

За його словами, упродовж дня – в неділю – на Театральному майдані обласного центру молодь різних країн презентувала національний одяг, пісні, танці своїх держав.

Також разом із іноземними колегами студенти тернопільських вишів провели квести, виконували пісні, взяли участь у різноманітних зимових розвагах.

“Global Village” – щорічний фестиваль від міжнародної молодіжної організації AIESEC, який допомагає пізнати аспекти життя у різних куточках світу.

Джерело: https://www.tenews.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *