На Тернопільщині фахівці Держпродспоживслужби провели семінар для кухарів закладів освіти

Працівники Збаразького управління освіти організували плановий семінар з кухарями дошкільних  та шкільних навчальних закладів району на базі Збаразької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м.Збараж .

Головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства районного управління Держпродспоживслужби Маряна Хомишак та головний спеціаліст відділу освіти Надія Симів разом з присутніми обговорили  питання організації безпечного харчування учнів та дітей під час перебування їх у навчальному закладі та розповіли присутнім про повноваження та завдання Держпродспоживслужби.

Під час семінару кухарі ознайомились із санітарним законодавством та законодавством у сфері безпечності харчових продуктів.

Учасники заходу підсумували результати моніторингових лабораторних дослідженнь в закладах освіти за 2018р., звернувши увагу на проблемні питання щодо миття посуду та інвентарю, умови зберігання харчових продуктів, технології приготування страв, маркування прибарального та розроблювального інвентаря, дотримання дезрежиму в приміщеннях.

Джерело: https://dpss-te.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *