Ігор Побер: «Наші військові на сході захищають від РФ не лише Україну, а й всю Європу»

Нещодавно Президент України закликав НАТО розмістити кораблі в акваторії Азовського моря, аби тим самим стримати агресію з боку РФ. У відповідь глава держави отримав повідомлення про те, що там і так вже є кораблі НАТО.

На думку народного депутата від фракції БПП Ігоря Побера, Україні треба провести переговори з міжнародними партнерами, аби через події в Азовському морі не загострилась ще більш критична ситуація.
– Путін намалював собі якусь карту і хоче всьому світу довести, що українські кораблі незаконно зайшли у територіальні води Росії, враховуючи анексований Крим. Наразі, окрім Абхазії та Венесуели, Крим більше ніхто не визнав російським. Світова карта показує, що це не є територіальні води РФ. Нам варто вести переговори, аби ще більше не загострити ситуацію,– пояснив Ігор Побер.
Також нардеп зауважив, що натівські кораблі вже і так є в Середземному морі, але це не означає, що вони будуть проводити якісь дії проти Росії.
– Усі країни повинні розуміти, що наші військові на сході захищають від РФ не лише Україну, а й всю Європу, – підсумував Ігор Побер.
Джерело: http://ternopoliany.te.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *