Тернополянка стала очільницею Міністерства у справах ветеранів

Ірина Фріз – у  минулому нардеп фракції «БПП-Солідарність», очільниця делегації України у парламентській Асамблеї НАТО та прес-секретар Петра Порошенка. Наразі тернополянка, яка родом із села Шупарка Борщівського району, очолює молоде Міністерство у справах ветеранів.

Ірина Фріз розповіла, коли може почати роботу Міністерство у справах ветеранів: «Насправді процес утворення міністерства, на жаль, довгий за нашими процедурними правилами, і відповідно у повному обсязі міністерство зможе запрацювати лише з червня місяця. Ми маємо пройти довгу процедуру призначення державного секретаря, затвердження та формування штатної структури».

Попри всі ці бюрократичні перепони Фріз уже зараз активно включилася в роботу.

– Ми маємо підтримку міжнародних донорів в окремих проектах. Будемо запускати процес утворення Єдиного державного реєстру ветеранів, формувати онлайн-кабінет для ветеранів. Тобто у нас багато планів і я дуже дякую проектному офісу при Комітеті у справах ветеранів, який зробив майже 90% необхідної роботи для того, щоби розпочати роботу міністерства, не очікуючи юридичних формальних затверджень, – сказала Ірина Фріз.

Джерело: https://ternograd.te.ua

Тернополянка стала очільницею Міністерства у справах ветеранів: 1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *