Тернопільщину знову відвідав ведучий відомого телешоу

Заліщики стали черговим містом, яке перевірив ведучий проекту “Інспектор.Міста” Володимир Остапчук.  Інспектор вирішив перевірити, чи зможе це відоме місто відновити світову славу й приймати іноземних туристів.

На високому рівні мають бути сфери харчування й послуг, безпека населеного пункту, а також освіта. Тому інспектор перевірив у Заліщиках готельно-розважальний комплекс, дитячий садок, ресторан і загубив гаманець.

У місті вражаючі краєвиди й дивовижної краси Джуринський водоспад. Але все це може безслідно зникнути, якщо тут збудують гідроелектростанцію. Робота ГЕС призведе до замулення Дністра, тобто його смерті. Мер міста публічно говорить про своє негативне ставлення до цієї ідеї, але ведучий вирішив перевірити її чесність.

Адміністратор проекту Андрій домовився про зустріч із мером Аллою, назвавшись представником «Гідроенерго». Він запропонував жінці певну суму грошей, за яку вона має продати свою згоду на будівництво ГЕС, а потім спробував залякати. Але обидві спроби виявилися марними. Мер не тільки гідно пройшла перевірку від «Інспектор. Міста», а й примудрилась непомітно сфотографувати адміністратора, аби подати скаргу до поліції й розмістити фото злочинця в соцмережах.

Окрім цього, Алла на власні очі побачила стан медицини в Заліщиках. Дещо змінивши свій образ, вона стала таємним агентом «Інспектор. Міста» і вирушила перевіряти міську лікарню. Що виявить мер у медичному закладі та які висновки зробить, дивіться у епізоді.

Джерело: http://lypa.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *