Нардеп з Тернопільщини про введений воєнний стан в Україні

Верховна Рада України 26 листопада проголосувала за введення воєнного стану терміном на 30 діб у внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії та в 10 областях.

На думку нардепа з Тернопільщини Ігоря Побера, ніякої істерики через воєнний стан в Україні немає, так як це показують російські ЗМІ. Навпаки, паніка, яку поширюють на телеканалах РФ, демонструє, що ми на правильному шляху.
– На сьогодні ми бачимо, що немає істерики – сіль не скупляють масово, діти окопи не риють так, як це показують на російських телеканалах. Звісно, є багато спекуляції щодо введення воєнного стану, але таке рішення справді потрібне для мобілізації нашої країни, наших військових. За цих 30 днів ми зможемо побачити ті недоліки, які в нас є, на випадок, якщо, не дай Бог, щось станеться. Ми перевіримо стан армії та резервістів, – пояснив Ігор Побер.
Нардеп також наголосив, що воєнний стан варто було б запровадити ще у 2014-му році, коли анексували Крим. На його думку, це дало б змогу уникнути багатьох смертей та конфліктів. Разом з тим, в той період не було такої можливості, оскільки військові РФ відкрито не воювали, а сама країна-агресор заперечувала участь своїх солдат.
– Нового я нічого не скажу, під час Іловайська, під час Аеропорту, під час Дебальцево «русских там не было». Тоді на усіх російських телеканалах говорили, що там воювали наші шахтарі та металурги, які знайшли танки і гради в шахтах. Тим більше, російські військові відкрито не воювали під прапором РФ. А напад на Керченській протоці на українські судна здійснювався відкрито російською стороною під їхніми стягами. Саме тому була потреба та змога, вводити воєнний стан, -зауважив Ігор Побер.
Джерело: http://ternopoliany.te.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *