На Тернопільщину хочуть залучити більше інвестицій

У Тернополі відбулася презентація  нових інструментів для залучення інвестицій в область.

У заході, що відбувся у Тернопільській облдержадміністрації, взяли участь члени наглядової ради Установи «Агенція регіонального розвитку в Тернопільській області», представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області, Офісу із залучення та підтримки інвестицій (ДУ «Юкрейнінвест») та експерти Програми «U-LEAD з Європою».

Як повідомив очільник області, на Тернопільщині функціонує чотири Центри підтримки підприємництва, створені у рамках співпраці між Тернопільською областю та Міністерством інвестицій і розвитку Польщі. Відтак впродовж дев’яти місяців цьогоріч зареєстровано 3236 фізичних осіб-підприємців та 372 підприємства. А це дає можливість створити понад 6 тисяч нових робочих місць. Крім того, частина органів місцевого самоврядування отримала у своє розпорядження понад 40 тис. га землі, повідомили у прес-службі ОДА.

На застосуванні системного підходу, а також аналізі пріоритетного сектору для розробки маркетингових інструментів, закцентував керівник групи радників Програми «U-LEAD з Європою» Маттіас Моргнер.

«Тернопільщина має хороший потенціал, тож необхідно демонструвати його, беручи участь в різноманітних проектах. Серед позитивних змін, які відбуваються вже зараз, я відзначу досить відчутне покращення стану автошляхів області, адже однією з головних умов залучення зовнішнього інвестора є належна інфраструктура. Покращенню бізнес-клімату в цілому сприятиме й підготовка якісного кадрового резерву, а також створення змістовних презентацій потенціалу області. Необхідно чітко окресливши всі можливості, які варто пропонувати потенційному інвестору», — зазначив Маттіас Моргнер.

Експерт з питань залучення інвестицій Програми «U-LEAD з Європою» Душан Кулка наголосив на розвитку туризму за рахунок успішної діяльності місцевих підприємств, а також грамотному й практичному використанні наявних земельних ділянок.

Залучення інвестицій — це одне з ключових завдань, у напрямку якого органи місцевого самоврядування, територіальні громади, а також міста області повинні об’єднати свої зусилля, підсумував очільник області.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *