У Чорткові встановили “розумні” лавки

У Чорткові встановили дві смарт-лавочки на сонячних панелях.

Нові об’єкти відкрили в рамках спільного проекту ГО «Ініціатива» та Чортківської міської ради і субгрантового проекту «EE-Community» «Зарядись інформацією», який фінансується Міжнародним Вишеградським Фондом за сприяння Асоціації «Енергоефективні міста України».

Лавки з сонячними панелями, Wi-Fi та інформаційним табло, де мешканці та гості міста зможуть ознайомитися з відновлюваними джерелами енергії, альтернативними видами палива та поточним напрямом державної політики у сфері енергетики, встановили на центральній площі Героїв Небесної Сотні.

«Розумні» лавки, на яких наразі розміщено інформаційні плакати з програмою сприяння впровадженню відновлювальних джерел енергії, зокрема про відшкодування частини вартості матеріалів на встановлення сонячних електростанцій, стануть в нагоді як місцевим жителям, так і туристам.

Чортківська міська рада взяла на себе зобов’язання зменшити викиди парникових газів та розвивати поновлювані джерела енергії.

Проект «Зарядись інформацією» став яскравим прикладом об’єднання спільних зусиль неурядових організацій, громадськості, органів місцевого самоврядування для вирішення проблем із енергозбереження та глобального потепління.

Джерело: https://rubryka.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *