В унікальному місці на Тернопільщині знімають фільм

У печері “Вертеба”, що знаходиться у  Борщівському районі, тривають зйомки пригодницької драми  “Олекса Довбуш” .

Проект цієї картини став переможцем 10-го конкурсного відбору Держкіно у секції ігрових тематичних фільмів «Велич українського духу на прикладах легендарних героїв народного фольклору».

Режисером картини є знаний український кінематографіст, автор фільму «Поводир» Олесь Санін. Сценарій написаний Василем Портяком, Максимом Чернишем та Олесем Саніним. Продюсує картину Максим Асадчий, повідомили у облраді.

Державна підтримка цього проекту становить 65 млн. грн. при загальній вартості виробництва 86 млн. 679 ,2 тис. грн.

Події стрічки розгортаються у першій половині XVIII ст. у містичних Карпатських горах, печери котрих виявилися гіршими для зйомки аніж наші, Борщівські: просторі, красиві, доступні.

Це фільм про українського легендарного опришка – Олексу Довбуша. Про те, як народилася і розрослася легенда про карпатського лицаря, що надихає цілі покоління тих, хто бореться за свободу рідної землі. Про силу і любов, про зраду і кривду. Про те, як він жив і як перехитрив смерть.

Верте́ба — унікальна гіпсова печера в Україні. Розташована в Борщівському районі Тернопільської області за 2 км на північний захід від села Більче-Золоте.

Творці фільму обіцяють, що стрічка надійде в український прокат восени 2019 року.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *