Понад 3 млн. грн. з державного бюджету – на утеплення Теребовлянської райлікарні

Теребовлянська центральна районна лікарня продовжує працювати над своїм розвитком. Тепер там реалізовують проект із термомодернізації, який включає в себе утеплення фасаду, часткову заміну вікон на енергозберігаючі та заміну частини покрівлі. 22 жовтня, у лікарні побував голова ОДА Степан Барна. Він поспілкувався з головним лікарем Михайлом Никеруєм та поцікавився темпами виконання робіт.

Власне, на те, щоб в медзакладі провести заходи із термомодернізації виділили 3 млн. 375 тис. грн. 20% – це кошти районного бюджету, решта – із Державного фонду регіонального розвитку.
Зараз на об’єкті працюють три бригади. Заплановано завершити роботи до кінця року.

Як наголосив голова облдержадміністрації, Теребовлянська районна лікарня є однією з кращих та дбає про свій розвиток й ефективно використовує ресурси, які надходять чи то у вигляді субвенції з державного бюджету, чи благодійних внесків, чи спонсорської допомоги. Ці кошти, відповідно, спрямовують на капітальні вкладення, дозволяють підвищити якість надання медичних послуг.

«Торік на цей лікувальний заклад з державного бюджету спрямували 1 млн. 700 тис. грн. Водночас, з метою економії коштів сьогодні проводиться комплекс енергоефективних заходів. Сподіваюся, що зекономлені кошти у лікарні спрямують на її модернізацію», – зазначив Степан Барна.

Джерело: http://www.oda.te.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *