У Чорткові відбувся турнір присвячений Дню захисника України

У рамках відзначення Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня українського козацтва та 76-річниці створення УПА на Чортківському міському стадіоні «Харчовик» відбувся турнір з міні-футболу, пише сайт Чортківської міської ради.

Учасниками турніру стали команди Чортківської міської ради, ТОВ «СЕ Борднетце-Україна», Бучацької Єпархії Української греко-католицької церкви, Чортківської військової частини А 1915, ПрАТ «Агропродукт».

З привітаннями до присутніх звернувся міський голова, почесний президент фізкультурно-спортивного клубу «Кристал» Володимир Шматько.

Найперше очільник міста привітав з Днем захисника України військовослужбовців військової частини А 1915, які з честю виконують свій громадянський обов’язок, віддано служать українському народу, захищають суверенітет і цілісність нашої держави.

У напруженій боротьбі за призові місця перемогу здобула команда Чортківської міської ради, II місце посіла команда ПрАТ «Агропродукт», а III місце – у команди Бучацької Єпархії Української греко-католицької церкви.

Організатори заходу відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту міської ради для усіх команд підготували грамоти і грошові премії. А переможцям і призерам футбольного турніру, міський голова Володимир Шматько вручив кубки.