На Тернопільщині батьки вражені оновленнями у школах

Останніми роками завдяки істотним фінансовим вливанням школи на Тернопільщині істотно змінюють на краще не лише зовнішній вигляд, а й наповнення.

Батьки дітей, які привели свої чада у відремонтовані навчальні заклади, ледь не зі сльозами на очах дивилися на оновлені фасади, новітні парти, стильно оформлені кабінети. У деяких школах за літо облаштували сучасні спортивні майданчики чи навіть штучні футбольні поля. Дорослі кажуть, що аж самим хочеться вчитися у такій школі, адже подібного в їх дитинстві і близько не було, пише УНІАН.

На 2018 рік на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної освіти «Нова українська школа» Тернопільщині виділено 106,2 млн. грн. На ці кошти зокрема закуплено комп’ютерну техніку, дидактичний матеріал,  30 спеціальних кабінетів природничо-математичного циклу.

7,3 млн. грн. область отримала на шкільні автобуси. Якщо з початком війни на сході Тернопільщина віддала в зону АТО 13 шкільних автобусів, то невдовзі держава гідно компенсувала цей крок. У 2016 році було придбано 40 нових шкільних автобусів, у  2017-ому – ще 7. Цьогоріч влітку ключі від автобусів отримали знову 7 шкіл, невдовзі обіцяють ще два нові автобуси.

«Дітям має бути комфортно. Автобуси – це те, що дає можливість отримати і якісні освітні послуги, і залишити бажання дітей ходити до школи», – зазначає голова ТОДА Степан Барна.

Особливу увагу при реформуванні освіти приділяють малюкам. У початкових класах змінилося розташування парт, з’явилися сучасні розвиваючі ігри, задля яких справді хочеться іти в школу.

Відходять у минуле старі меблі. На їх заміну цього року скеровано 13,8 млн грн! Також навчальні заклади отримали новий дидактичний матеріал і комп’ютерну техніку.

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *