На Зборівщині готують до відкриття дві нові пожежні команди

Голова Зборівської районної державної адміністрації Ігор Яворський разом з головою районної ради Богданом Максимівим проінспектували хід виконаних робіт та підготовку до відкриття двох пожежних команд у селах Мильне та Загір’я Зборівського району.

Нагадаємо, тут створюються необхідні умови для роботи місцевих пожежних команд. Незабаром мешканці сіл Мильне і Загір’я матимуть власних вогнеборців, що дасть можливість скоротити час прибуття рятувального підрозділу на місце події до мінімуму. Це стало можливим в рамках реалізації реформи децентралізації та реформи цивільного захисту, спрямованої на вдосконалення системи реагування на пожежі та надзвичайні ситуації, повідомили у РДА.

“Безпека громадян повинна бути понад усе. Готовність до оперативного реагування та належне технічне забезпечення працівників пожежної охорони значно скоротить час прибуття до місця надзвичайної події, а отже швидше почнеться протидія вогняній стихії”, – наголосив Ігор Яворський.

Урочисті заходи з нагоди відкриття пожежних команд попередньо заплановано на кінець жовтня – початок листопада цього року.

 

На Зборівщині готують до відкриття дві нові пожежні команди: 1 коментар

  1. Сповіщення: TerMedia

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *