Тернопільські психологи-рятувальники навчали дітей, як поводитися у натовпі

Ніхто не застрахований від того, щоб опинитися серед великого скупчення людей, який у випадку виникнення надзвичайної ситуації може стати пасткою та загрожувати життю і здоров`ю. Особливо небезпечним натовп є для дітей. Однією з головних причин трагічних наслідків у таких випадках, є низький рівень обізнаності населення з правилами поведінки у таких кризових ситуації.

Аби навчити школярів, як діяти, щоб уберегти себе та своїх близьких у натовпі, до Тернопільської ЗОШ № 18 завітали фахівці психологічної служби Управління ДСНС України у Тернопільській області. Психологи-рятувальники провели для учнів майстер-клас на тему: «Правила поведінки у натовпі».

Як поводитись у неконтрольованому натовпі, щоб не затоптали? Куди рухатися і як правильно падати? На що звертати увагу й чого уникати? Це та багато іншого дізнались старшокласники. Школярам не просто пояснювали, як діяти в екстремальних умовах. Вони самі стали учасниками процесу й на практиці виконували запропоновані вправи та завдання, а далі спільно обговорювали різноманітні аспекти поведінки під час надзвичайних ситуацій у натовпі.

Джерело: https://nday.te.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *