У Ланівцях працюватиме інклюзивно-ресурсний центр

Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант здійснив робочу поїздку на територію опорного навчального закладу «Лановецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2» та ознайомився з ходом робіт по облаштуванню Лановецького міського інклюзивно-ресурсного центру.

«Зараз освоюємо кошти з державного бюджету на загальну суму 144 тис. грн. Також на ремонт приміщення закладу було виділено 50 тис. грн. з міського бюджету», – зазначила начальник  відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики Лановецької міської ради Оксана Ходанович.

«Радий, що на Лановеччині розвиватиметься інклюзивна освіта і діти з особливими потребами матимуть змогу навчатись в достойних умовах», – зазначив голова РДА Юліан Сірант.

Нагадаємо, що інклюзивно-ресурсний центр у Ланівцях створено в рамках Меморандуму про долучення Тернопільської області до проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації»,  який реалізується у співпраці з Міністерством освіти і науки України, повідомляє прес-служба РДА. За словами голови благодійного Фонду Марини Порошенко, сьогодні в рамках реформи освіти створюється новий освітній простір рівних можливостей для всіх дітей України, і одним із етапів цієї реформи є створення мережі Інклюзивно-ресурсних центрів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *