Голову Тернопільської обласної організації Аграрної партії Івана Чайківського виключили з лав партії

Політична рада Аграрної партії припинила свої повноваження і виключила зі своїх лав Олега Корбана, Михайла Поживанова, Володимира Шандру і Василя Данилова. Про це сьогодні, 13 вересня,  повідомила прес-служба політичної сили. Також з лав партії виключено вісім голів обласних організацій в тому числі керівника Тернопільської обласної організації Івана Чайківського.

“У зв’язку з численними зверненнями від місцевих партійних організацій про діяльність від імені партії політичних аферистів і московських запроданців політична рада проголосувала за припинення повноважень і виключення з лав партії заступника голови Олега Корбана, членів президії Михайла Поживанова і Володимира Шандри. Також виключили з членів президії та звільнили з посади радника голови Аграрної партії Василя Данилова. Зазначених осіб звинувачують у спробі організації заколоту в партії, зміни керівництва партії і спробі покласти політичну силу під проросійські прапори напередодні президентських і парламентських виборів”, – ідеться в повідомленні прес-служби.

Голова партії Віталій Скоцик зазначив, що виключення членів партії – це відповідь на спробу захоплення з боку “п’ятої колони” Кремля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *