Юні рятувальники з Тернопільщини – серед переможців Всеукраїнських змагань

У Львові завершилися XVІ Всеукраїнські збори – змагання юних рятувальників «Школа безпеки»

Вони проходили у форматі гри, де за легендою учасникам потрібно було розподілитись по різних командах, швидко визначити обов`язки між тими, хто до цього боровся у командах – суперницях, обрати капітана групи і діяти як одне ціле.

Завданнями новоствореної команди були: відпрацювання усіх набутих навиків, які вони освоїли під час попередніх днів збору-змагань, ознайомитись з сучасною аварійно-рятувальною технікою, уміти злагоджено працювати саме у новоствореній команді та виконувати пошуково – рятувальні роботи у різних надзвичайних ситуаціях.

У запеклій боротьбі за загальнокомандними результатами першість у молодшій категорії вибороли рятувальники «Екстрим» Миколаївської області, друге місце посіла команда «Вартові» з Почаєва Кременецького району, а за ними у турнірній таблиці розташувалась учні «Хортиця» Запорізької області, повідомили у прес-службі управління освіти і науки Тернопільської ОДА.

У старшій віковій категорії кубок першості завоювала команда «Тивер» Волинської області, срібло здобула команда «Запорізька Січ» із Запорізької області та почесне третє місце посіла команда «Скеля» Зборівського району.

Змагання стали можливими за всебічного сприяння Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Міністерства освіти і науки України, комітету ВР України з питань сім`ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Товариства Червоного Хреста України та фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *