На Зборівщині триває розбудова інфраструктури

Народний депутат України Тарас Юрик побував з робочим візитом у Зборівському районі, оглянув хід проведення робіт, які реалізовуються за кошти, виділені із фонду соціально-економічного розвитку.

Народний обранець відвідав Висиповецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»,  поспілкувався з керівництвом закладу освіти щодо стану готовності до нового навчального року та реалізації проекту «Нової української школи», також подарував для потреб садочка пральну машинку, повідомили у прес-службі БПП “Солідарність”.

У 2018 році у  Висиповецькому навчально-виховному комплексі завершився капітальний ремонт дитячого садочка. З ініціативою провести такі роботи виступили батьки дошкільнят у 2016 році. Згодом отримали підтримку народного депутата Тараса Юрика.

– Почали збирати підписи. Об’єдналися навколо ініціативи багато людей. На початку стартували з батьківських коштів. Нас підтримали народний депутат України Тарас Юрик, районна адміністрація, місцеві підприємці. У всьому садочку провели ремонт за європейськими стандартами. Повністю переробили систему водопостачання, відремонтували кімнати, облаштували заклад. Умови істотно покращені. Ми задоволені результатом, – розповідає голова батьківського комітету, музичний керівник дитячого садочка Оксана Котовська.

У селі Висипівці – це єдиний садочок. До закладу можуть ходити також діти зі сіл Воробіївка, Серединці, Кокутківці.

– Коли ми починали капітальний ремонт у садочку, великих коштів не було. Завершити роботи вдалося за сприяння народного депутата Тараса Юрика. За його поданням левову частку необхідної суми було виділено  із фонду соціально-економічного розвитку. Тарас Зіновійович у всьому районі підтримує розвиток шкільної освіти, – каже директор Висиповецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Галина Петришин.

Як наголошує народний депутат України, голова Тернопільської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Тарас Юрик, в Україні триває безпрецедентний процес відбудови інфраструктури, а освітня сфера одна з пріоритетних. Про це свідчить втілення масштабних проектів в області.

«У Зборівському районі за останні роки реалізовуються дуже важливі проекти в сферах освіти, медицини, культури, спорту. Це капітальні та поточні ремонти, реконструкція шкіл, дитячих садочків, покращення матеріально-технічної бази в медичних, освітніх закладах, проведення енергоощадних заходів. Будуються спортивні майданчики, в області є хороші приклади, коли футбольні поля встановлюються біля загальноосвітніх шкіл. Думаю, комфортні, сучасні умови для навчання дадуть дітям ще більше мотивації і стимулу, щоб прагнути до успіхів і великих досягнень», – зазначає Тарас Юрик.

Нагадаємо, за поданням народного депутата Тараса Юрика на райони його округу у 2017 році було виділено понад 25 мільйонів гривень державної субвенції. Кошти були спрямовані на реалізацію проектів щодо розбудови інфраструктури у п’яти районах округу – це Тернопільський, Козівський, Зборівський, Бережанський, Підгаєцький. На Зборівський район було виділено майже 5 мільйонів грн.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *