Депутати від “Батьківщини” проігнорували понад 40% голосувань за закони, що відповідають програмі партії

Що роблять з тими учнями, які свідомо та масово прогулюють заняття? Що ж буде з державою, якщо до влади прийдуть такі ж прогульники? Адже цього разу шкоду вони будуть завдавати не собі…

Редакція Bihus.Info проаналізувала, як народні депутати шести парламентських фракцій підтримували «програмні закони» протягом чотирьох років роботи нинішнього парламенту.

Як звичайно, передвиборчі обіцянки, а по факту вони не лише не виконуються, але й елементарної поваги до свого електорату не виявляється. От, наприклад, екс-прес-секретар Юлії Тимошенко Віталій Чепиног. Він умудрився пропустити і не підтримати 93% голосувань за програмні обіцянки президентської політсили та виборов заслужене звання “абсолютного лідера” серед однодумців.

Та про що може бути мова, якщо і “наставник” Юлія Тимошенко, власною персоною, регулярно не відвідує засідання Верховної Ради? Очевидно, що риба гниє з голови.

Продовжуємо, Владислав Бухарєв – колишній перший заступник Голови Служби безпеки України — начальник Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України і то спромігся знестися на вершину непослушників.

Наступний, Сергій Власенко – голова Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради України. Заступник голови партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, член Вищої Ради юстиції.

І ще один, Ігор Луценко – редактор і журналіст інтернет-видань, громадський діяч руху за збереження історичної забудови міста Києва, економіст за освітою, третій номер (!) у партійному списку.

Ну і, звичайно, Надія Савченко, номер один (!) у партійному списку.

Що ж твориться в решта парламенті? Найбільше вразила присутність у номінації “прогульник” таких людей, як: Семен Семенченко, Оксана Корчинська, Денис Дзендзерський, Тетяна Донець, Вадим Нестеренко, Вадим Кривохатько, Марія Матіос, Сергій Льовочків, Вадим Рабінович….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *