Табір у Зарваниці об’єднав дітей з усієї України

Впродовж тижня з ініціативи та благословення архиєпископа та митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка, у Марійському духовному центрі Зарваниця проходив християнський табір «Веселі канікули з Богом».

Участь у таборі «Україна єдина», який вже п’ятий рік поспіль об’єднує дітей з усієї України, взяли близько 130 дітей віком від 10 до 17 років. Це діти-сироти та з малозабезпечених сімей, діти переселенців та із зони АТО, а також діти з місійних терен України. «Веселі канікули з Богом» – це унікальний метод формації, який полягає у навчанні християнської Істини шляхом ігор та забав, а найголовніше помітним є духовний ріст маленьких учасників, які не вперше беруть учать у таборі, повідомили у прес-службі Маріїнського духовного центру.

Проводять цей унікальний табір студенти та випускники Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого разом з командою аніматорів, які пройшли вишкіл у Школі Християнського Аніматора та є активними учасниками спільноти «Анімотор».  Важливо, що працюють усі аніматори на волонтерських засадах та завдяки плідній роботі зуміли створити атмосферу розуміння і взаємодопомоги.

Проходив табір під гаслом «Face in Book» («Обличчя в Книзі») за програмою розробленою творчою групою «Анімотор» під керівництвом о. Романа Демуша та пристосованою безпосередньо самими аніматорами до цілодобового табору у Зарваниці.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *