ОТГ Тернопільщини можуть отримати безкоштовний правовий захист

Уперше для об’єднаних територіальних громад організовують проект «Впровадження інструментів ефективного муніципального менеджменту та правнича допомога громадам», який реалізовуватиме Асоціація об’єднаних територіальних громад за підтримки Програми «U–LEAD з Європою».

За його умов планується успішне впровадження в діяльність органів місцевого самоврядування ОТГ ефективних інструментів сучасного муніципального менеджменту, що забезпечують сталий розвиток громади та правовий супровід і захист громад.

Для реалізації проекту, шляхом відкритого конкурсного відбору, буде сформовано команду висококваліфікованих адвокатів. Вони за запитами громад надаватимуть професійну правову допомогу органам місцевого самоврядування у процесі децентралізації, приділяючи особливу увагу здійсненню представництва інтересів територіальних громад в судах різних інстанцій у суперечках, що пов’язані із процесами добровільного об’єднання та приєднання територіальних громад, для підсилення спроможності територіальних громад.

Важливо, що правова допомога надаватиметься громадам адвокатами безкоштовно (pro bono).

Отримати зазначену допомогу можуть не лише члени Асоціації, а й усі сільські, селищні та міські ради, що планують, або вже реалізовують процедури добровільного об’єднання (приєднання) територіальних громад.

Для отримання правової допомоги сільська, селищна, міська рада у особі уповноваженого представника свого органу місцевого самоврядування, має приєднатися до договору про надання послуг у сфері права, надіславши Асоціації заяву встановленого зразка.

До слова, результати конкурсного відбору адвокатів для участі у Проекті «Впровадження інструментів ефективного муніципального менеджменту та правнича допомога громадам»  будуть оприлюднені 4  вересня 2018 року.

Джерело: http://ternopoliany.te.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *