#SaveOlegSentsov: у Тернополі відбувся флешмоб

Сьогодні Олегу Сєнцову 42 роки. Це вже його п’ятий день народження за ґратами.  З цієї нагоди соцмережами шириться флешмоб – люди фотографуються з портретами Олега на фоні визначних місць своїх міст з вимогою #SaveOlegSentsov #freeSentsov. У такий спосіб небайдужі намагаються привітати Олега Сенцова з Днем народження та додати йому сил.

Долучилися до флешмобу і у Тернополі. Чимало людей зібралось на центральній площі міста та висловили підтримку в’язню кремля.

Щоби взяти участь у флешмобі, треба роздрукувати світлину політв’язня, сфотографувати фотокартку на тлі визначної пам’ятки свого міста і розмістити із хештегом “Save Oleg Sentsov” у соціальних мережах.

Ідеться не лише про Фейсбук, а й Твіттер, Інстаграм та решту соцмереж. Організатори просять під фото ставити геолокацію, щоби продемонструвати масштабність підтримки заґратованих усім світом. У такий спосіб небайдужі намагаються привітати Олега Сенцова з Днем народження та додати йому сил.

У російській колонії “Білий Ведмідь” із вимогою відпустити всіх незаконно заґратованих українців у Росії він голодує вже шістдесяту добу.

Джерело: https://poglyad.te.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *