Гриценко виступив проти НАТО

Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко виступає проти закріплення в Конституції прагнення України вступити в НАТО.
Про це він заявив в інтерв’ю виданню LB.ua.
Свою позицію Гриценко підкріплює нібито настроями українців. «Можна це записати в Конституцію? Можна, можливо. Але чи підтримає це більшість людей?»- говорить він.
Варто відзначити, що згідно з даними опитування Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, українці вважають, що найкращим варіантом забезпечення безпеки для країни було б вступ в НАТО. Зокрема, такі настрої висловили 38,5% респондентів, 28,6% – вважають найкращим варіантом забезпечення безпеки позаблоковий статус, 5,3% – військовий союз з Росією і іншими країнами СНД, 5% виступають за військовий союз з США. Вагалися з відповіддю 19,5%.
При цьому, якби найближчим часом проводився референдум щодо вступу України в НАТО, то в ньому б взяли участь 64,5% опитаних українців.
Однак, за словами кандидата в президенти Анатолія Гриценка, Україна не дуже скоро повернеться до питання НАТО.
«І якщо ми говоримо про реалістичність політики, то треба розуміти, що це якщо і буде, то буде нескоро. Дуже не скоро », – підкреслив він.
Відзначимо, що колишній міністр оборони вже кілька разів міняв риторику щодо вступу України в НАТО. Зокрема, в 2008 році тодішній глава парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони України Гриценко під час робочої поїздки запевняв, що Україні слід відкликати заявку на отримання Плану дій щодо членства в НАТО. Він пропонував взамін більше уваги приділяти «замороженим» регіональним конфліктам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *