У Тернополі у 2022 році планують провести Чемпіонат світу з драгонботу

Міжнародна федерація веслування на байдарках та каное запланувала провести у Тернополі Чемпіонат світу з драгонботу (веслування на човнах “Дракон”).

Змагання мають відбутися у 2022 році на «Водній арені Тернопіль», яку розпочали будувати на річці Серет поблизу Тернопільського ставу.

– Наразі на місці будівництва арени вже забивають металеві стовпи, облаштовують фундамент під глядацькі трибуни, повністю укріплюють берегову лінію. Окрім цього, на «Водній арені Тернопіль» планують побудувати сучасні каналізаційні мережі, душові кабіни, свердловину з питною водою, – розповів начальник управління капітального будівництва Тернопільської облдержадміністрації Віктор Кузяк.

Участь у Чемпіонаті світу з перегонів на драгонботах візьме орієнтовно 5-7 тисяч осіб. Кожен із учасників сплачує внесок за участь у змаганнях – 350 євро. Загалом, за словами Віктора Кузяка, у бюджет Тернопільської області «влиється» 52 млн. грн. за 5 днів.

За словами голови Тернопільської ОДА Степана Барни, перша черга робіт із будівництва арени завершиться у серпні цього року.

– Спорудження «Водної арени Тернопіль» дасть можливість проводити різноманітні змагання на воді. Для того, щоб проводити чемпіонати світового рівня, нам треба постійно готуватись та вкладати в об’єкт все більше коштів, – додав Степан Барна.

Джерело: http://soroka.ternopil.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *