На Тернопільщині голова РДА долучився до вишивання найбільшої карти України

В рамках Свята замку у Теребовлі в містечку майстрів усі бажаючі могли долучитися до вишивання найбільшої карти України технікою “хрестик”.

Зі слів однієї із організаторів проекту Тетяни Дяківнич, карта мандрує із міста у місто. Майстри привезли її до Теребовлі із Чорткова. Вишивають карту на священному полотні.

Свої хрестики на мапі України поклав і голова райдержадміністрації Юрій Ништа, повідомили у прес-службі відомства.

“Вишивши по хрестику, кожна людина ніби зашиває територію України від ворогів, укріпивши її. Ця карта мала би об’єднати в межах нашого кордону єдину та міцну Україну. Сподіваюсь, що ця мрія  тисячі українців втілиться в життя: країна буде єдиною, мирною, квітучою, з Кримом та непорушним кордоном”, – бажав очільник району.

Зазначимо, що розмір вишивки три на півтора метри. Ймовірно, Теребовля стане останнім містом, де вишивали карту. Після свята мапу України оздоблюватимуть борщівською вишивкою в Теребовлянському вищому училищі культури.

Як розповіли організатори, серед вишивальників були вихованці дитячих садочків віком від 5 років, 92-річна українка, пацієнти військового госпіталю, емігранти із Польщі, Латвії, Чехії, Естонії. Вишивали карту і на Сході країни, де зараз ідуть бойові дії.

До слова, карта буде номінуватись до Книги рекордів України.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *