Тернопільський ВНЗ першим в Україні розпочинає підготовку фахівців з престижної спеціальності

Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського цього року першим в Україні розпочинає підготовку парамедиків.

Сьогодні фахівці цієї кваліфікації вкрай необхідні в Україні, адже кілька років тому розпочато реформу екстреної медичної допомоги. Відповідно для всіх, хто матиме рівень підготовки парамедика є перспектива успішного працевлаштування, розвитку і професійного вдосконалення в системі екстреної медичної допомоги. Окрім того, ця професія є досить престижною в усьому світі, адже парамедики першими надають кваліфіковану допомогу і рятують життя багатьом людям.

Здобути якісну і кваліфіковану освіту бажаючі зможуть у ТДМУ упродовж трьох років, отримавши на завершення диплом освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр». Навчання здійснюється на державній та контрактній формах.

Зарахування абітурієнтів на цю спеціальність відбуватиметься виключно за результатами ЗНО з таких предметів: для державної форми навчання – українська мова (не менше 100 балів), біологія (не менше 100 балів), хімія або математика  (не менше 100 балів); для контрактної форми навчання – українська мова (не менше 100 балів), біологія (не менше 100 балів), хімія або історія України (не менше 100 балів), повідомили у прес-службі університету.

Зазначимо, що для підготовки парамедиків у ТДМУ створено усі умови – діє центр симуляційного навчання, де можна відпрацювати всі навички щодо порятунку життя до автоматизму, працює кваліфікована команда викладачів, щорічно проводяться олімпіади з симуляційної медицини, студенти беруть участь у міжнародних змаганнях парамедиків за кордоном.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *