Лісівників з Тернопільщини відзначили нагородами за захист України

В Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства лісівників-атовців відзначено нагородами за участь в обороні нашої держави від рук російського агресора, за вірність Військовій присязі, за професіоналізм і бойову майстерність.

Про це повідомляє прес-служба Тернопільського ОУЛМГ.  «За професіоналізм, бойову майстерність і вірність Військовій присязі в ході Антитерористичної операції на території Донецької і Луганської областей, – йдеться у витязі з наказу командира оперативно-тактичного угруповання «Луганськ», генерала-майора Валерія Залужного, – за вагомий внесок у зміцнення обороноздатності держави, знаходячись на посадах працівників обласного управління лісового та мисливського господарства Державного агентства лісових ресурсів України» нагороджено трьох працівників лісового господарства.

Роман Шимків, майстер лісу Вікнянського лісництва природного заповідника «Медобори», Володимир Кондратюк, лісоруб Білокриницького лісництва державного підприємства «Кременецьке лісове господарство» та Микола Данчук, тракторист Скала-Подільського лісництва державного підприємства «Чортківське лісове господарство» – герої нашого часу.

Новоайдар, Щастя, Станиця Луганська, Нетішин, Рідкодуб, Дебальцеве – це ті найгарячіші точки військових боїв, де ступала нога лісівників-атовців із Тернопільщини, де свистіли кулі, де розривалися снаряди, де підривалися міни й чекала ворожа снайперська гвинтівка та гинули побратими на руках. Та незважаючи ні на що, вони не зламалися ні фізично, ні психологічно та продовжують жити й працювати на благо України, уже на мирній її стороні. Водночас постійно підтримують зв’язок з тими, з ким пліч-о-пліч стояли на важливих оборонних постах держави, відстоювати її та своє право залишатися вільними, адже ніхто тебе так не зрозуміє, як той, хто заривався з тобою в землю та згадував всі можливі молитви під час чергової атаки забороненої зброї ворога.

Рік і три місяці воював на Сході Володимир Кондратюк, рік – Микола Данчук та три місяці Роман Шимків.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *