Одна із найуспішніших ОТГ Тернопільщини поділилась своїми здобутками

Представники засобів масової інформації Тернопільщини в рамках прес-тур відвідали одну з передових громад Тернопільщини – Вишнівецьку селищну об’єднану територіальну громаду.

Головна мета візиту – вивчення моделі співпраці бізнесу із владою та його вплив на розвиток громади. Разом з тим учасники делегації отримали можливість ознайомитися із інфраструктурними проектами, які реалізовані на території Вишнівецької ОТГ.

Гостей зустрічали голова Вишнівецької ОТГ Володимир Кравець разом із заступниками Сергієм Волохатим та Віталієм Рисьом.  Як повідомляє Асоціація міст України, у часники прес-туру ознайомилися й з успіхами громади. Зокрема, журналісти під час перебування у Вишнівецькій ОТГ відвідали місцеву пожежну команду, штат якої налічує 13 осіб, Старовишнівецьку школу, місцевий стадіон, який вважається одним з найкращих в Україні, щойно відремонтований сквер у центрі селища та Вишнівецький палац.

Голова ОТГ розповів, що впродовж останнього року було закуплено 70 контейнерів, які розмістять на 32 «локаційних точках» (контейнерних майданчиках).  На території громади встановлено 9 камер відеоспостереження. У громаді функціонує місцева пожежна охорона,

Уже зараз керівництво громади розробляє програму розвитку та активізації сільського зеленого туризму, ведеться робота над розробкою туристичних маршрутів, ведуться роботи з  облаштування інфраструктури в населених пунктах громади.

«Планів маємо ще дуже багато – будемо й надалі докладати максимум зусиль, аби все задумане втілити в реальність», – розповів Володимир Кравець.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *