Тернопільські студенти встановили новий рекорд

Незвичний рекорд студенти та викладачі юридичного факультету ТНЕУ  встановили на День матері, 13 травня, на горі Говерла. Рекорд “Найбільша кількість людей, які одночасно здійснили телефонний дзвінок з вершини Говерли” зареєстрували в Національному реєстрі рекордів України.
Ми всі – 103 людей в одну мить почали телефонувати до своїх мам і вітати їх зі святом, – старший викладач кафедри кримінального права та процесу юридичного факультету Ірина Юркевич. – І найбільші емоції були, коли мама піднімає слухавку, а ти кажеш: “Ало, мам, я тебе люблю” і всі почали плакати, далі складно було говорити. Мене досі переповнюють емоції. Мама відразу запитала чи нічого не трапилось, чи все добре. А ти не можеш нічого пояснити, бо плачеш і кажеш: “Все добре, мамо, потім все поясню”. І вже, коли пояснила, що це рекорд, то мама заспокоїлась.
Після рекорду студенти та викладачі на Говерлі провели лекцію на тему, як стати успішними та влаштували флешмоб: вишикувались у формі літер ЮФ, що означає – юридичний факультет.
Джерело: https://te.20minut.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *