Громада на Кременеччині тепер має власну пожежну команду

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Крисак та голова районної державної адміністрації Володимир Козубський 14 травня 2018 року прийняли участь в урочистих заходах з нагоди відкриття пожежного депо в селі Лопушне, що стало можливим через створення об’єднаної сільської територіальної громади.

З нагоди відкриття новоствореного підрозділу присутніх привітав й перший заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Крисак, який зауважив, що створення в сільській місцевості пожежних формувань, це вимога сьогодення, а пожежна команда в с. Лопушне від тепер гарантуватиме безпеку не лише для села, але й прилеглих населених пунктів. В свою чергу, він вручив пожежникам комплекти бойового одягу та захисні каски, повідомляє сайт РДА.

Звертаючись до присутніх, заступник Голови ДСНС України генерал-майор служби цивільного захисту Руслан Білошицький відзначив, що Тернопільська область в Україні є флагманом в напрямку створення добровільних та місцевих пожежних формувань. Він підкреслив, що функціонування таких підрозділів є запорукою протипожежної безпеки населених пунктів краю.

Він також побажав пожежникам миру, здоров’я, добра та наснаги в почесній справі порятунку людських життів і матеріальних цінностей та передав їм ключі від пожежної автоцистерни, обладнаної на шасі ЗІЛ-130, яка вивільнилась в одній з державних пожежно-рятувальних частин, в зв’язку з оновленням автопарку. До слова, така практика передача техніки є звичним досвідом для більшості європейських країн.

До слова, пожежне депо дислокуватиметься в оновленій, спеціально пристосованій будівлі, яку силами громади, за сприяння органів місцевої виконавчої влади та меценатів було реконструйовано та обладнано усім необхідним для повноцінного функціонування.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *