Вперше за 30 років ремонтують дорогу на Підволочиськ

У Тернопільській області протяжність автомобільної дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам`янка, що входить до маршруту Go Highway, який з’єднуватиме Гданськ та Одесу, складає 38,9 км.

Тому для Тернопільщини дуже важливо, щоб процес будівництва дороги відбувався вчасно, а також здійснювався контроль за виконанням якості робіт. На цьому наголосив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна під час виїзду на дорогу.

 Цьогоріч заплановано оновити всю протяжність дороги. Наразі ремонтні роботи виконуються зі сторони Тернополя та від кордону з Хмельницькою областю. Також дорожники займаються розширенням проїжджої частини біля села Ступки, повідомляє сайт Підволочиської РДА.

«У цьому році саме на ділянку дороги М-12 протяжністю Тернопіль-Підволочиськ буде виділено понад 800 мільйонів гривень з державного бюджету. Тому слідкуватимемо за якістю виконання робіт та дотриманням графіку будівництва дороги, щоб водії змогли їздити хорошими автошляхами. Найближчим часом ми отримаємо результати лабораторних аналізів дорожнього покриття, взятих сьогодні на даному об’єкті», – наголосив Степан Барна.

Додамо, що дана ділянка не бачила ремонту 30 років. Шляховики оновлюють усю її протяжність. Назустріч одна одній просуваються 2 бригади підрядника. Вони паралельно регенерують основу та укладають асфальтобетонне покриття Біля села Ступки дорогу розширюють на дві смуги. Це дозволить ліквідувати місце концентрації ДТП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *