У Гусятині школярі провели флешмоб до Дня перемоги

Гусятинці вклонились святій пам’яті загиблих на фронтах найжорстокішої війни людства Цьогоріч вже вчетверте в Україні відзначали 8 травня як День пам’яті і примирення, а 9 травня – як День перемоги над нацизмом.

У ці дні священики, представники влади, трудових колективів, громадськість селища Гусятин урочистою колоною прийшли до Меморіалу Слави, щоб віддати шану та молитву за загиблими на фронтах Другої світової війни та новітніх героїв.

Урочистій ході передував флешмоб, у якому було відображено перші миттєвості несподіваної та довготривалої війни у нашому краю, повідомляє сайт РДА.

Під час мітинг-реквієму із словами звернулися голова районної ради Василь Бойчук та голова Гусятинської об’єднаної територіальної громади Михайло Левицький. Посадовці переконані, що українці завжди платили надзвичайно велику ціну за перемогу, і висловили переконання, що довгоочікуватий мир таки буде. До підніжжя Меморіалу Слави поклали гірлянду, квіти і запалили свічі.  Палаючий вічний вогонь завжди нагадуватиме нам про ціну нашого сьогодення, про те, що нам треба берегти і за що боротися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *