Степан Барна: Завдяки державному фінансуванню відбудовуємо в області не лише соціальні об’єкти, а й культурні!

Останні три роки в області відбувають конструктивні зміни в різних галузях життєдіяльності. Зокрема, оновлюється інфраструктура, відбудовуються соціальні заклади, ремонтуються дороги. Важливе місце серед усіх проектів, займають і заклади культури, які протягом багатьох років були в занедбаному стані, не отримували фінансування, а тепер отримують «нове життя» завдяки субвенціям із державного бюджету.

Так, сьогодні здійснюється капітальний ремонт Козлівського будинку культури, кошти на який спрямовано із субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Ця субвенція, нагадаємо, надається завдяки сприянню народних депутатів України. У даному випадку – народного депутата України від Тернопільщини Тараса Юрика.

Спрямоване фінансування дозволило капітально відремонтувати дах та замінити електричне опалення, відремонтувати хол. Тепер у приміщенні, яке має дуже респектабельний вигляд, тепло та сухо. Переконався у цьому й голова Тернопільської ОДА Степан Барна. Перебуваючи в робочій поїдці в Козівському районі, він поспілкувався з працівниками клубу та обговорив питання, які ще потребують вирішення. Зокрема, у будинку культури потрібно відремонтувати танцювальний зал. Найближчим часом всі роботи будуть завершені.

Додамо, що торік для області із субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій надійшло понад 111 млн. грн. Ці кошти були передбачені для фінансування 276 об’єктів та заходів, з яких 192 об’єкти повністю або частково реалізовано та профінансовано у 2017 році.

Джерело: http://www.oda.te.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *