На Збаражчині учням першого класу вручили конструктори LEGO

Голова районної державної адміністрації Валерій Савчук, голова районної ради Світлана Боднар та міський голова Роман Полікровський  вручили першачкам Збаразької ЗОШ №1 конструктори LEGO. Про це повідомляють на сайті Збаразької РДА.
За допомогою наборів LEGO впроваджуватимуться ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес, розвиватимуться уміння та навички, що забезпечать у майбутньому здатність особистості успішно навчатися. Школярі зможуть опановувати матеріал інтерактивно, цікаво та наочно. При цьому вчителі матимуть більше можливостей застосовувати пошукові методи навчання, стимулювати дітей до навчання у більш цікавий та належний для цієї вікової групи спосіб.
27 жовтня 2017 року під час зустрічі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та генерального директора Тhе LEGO Foundation Джона Гудвіна підписано Меморандуму про взаєморозуміння між МОН та фондом Тhе LEGO Foundation. У його межах в Україні уже впроваджується проект «Сприяння освіті»: фонд забезпечує дошкільні навчальні заклади та початкові школи ігровими наборами LEGO, проводить навчання педагогів та надає методичний супровід. Підписаний меморандум передбачає, що Тhе LEGO Foundation безкоштовно забезпечить наборами усі перші класи протягом 2018- 2019 року. Також компанія допоможе педагогам опанувати методики для ефективного використання конструкторів у навчанні.
Усі 100 пілотних шкіл, які беруть участь у всеукраїнському експерименті за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти», забезпечать, методикою LEGO. Кожна дитина в експериментальних класах отримають набори «Шість цеглинок», які дають можливість додаткового розвитку когнітивної сфери.
Шість цеглинок» — це технологія навчання, яка допоможе учням тренувати пам’ять, розвивати моторику і творчо мислити. Через гру вони зможуть навчитися таким важливим, передбаченим НУШ умінням як, наприклад, вирішення проблемних завдань.
Наказом МОН України від 13. 07.2017 року №1028 «Про проведення всеукраїнського експерименту на базі загальноосвітніх навчальних закладів» в перелік учасників включено Збаразьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1. 1-А клас (класний керівник Флінта Наталія Володимирівна), в якому зараз навчається 33 учні та 1-В клас (класний керівник Чижевська Надія Богданівна), де здобувають початкову освіту 29 школярів є учасниками експерименту на всеукраїнському рівні, а 1-Б клас (класний керівник Пришнівська Надія Тарасівна, навчається 17 учнів) — учасник експерименту на регіональному рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *