Розпочалася підготовка до ремонту дороги у Бережанах

Оновлення на дорогу в Бережанах чекає у 2018 році. Служба автомобільних доріг днями відправила своїх спеціалістів проводити заміри для проектно-кошторисної документації . До кінця року шляховики планують замінити комунікації, укласти нову основу дороги та покриття на 3,35 кілометрах.

“На ремонт траси ми спрямуємо кошти від митного експерименту, котрі не були використані минулого року та отримані цьогоріч. Виготовлення проектно-коштористої документації та заміну комунікацій оплатить Бережанська міська рад” – зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик.

Дорога М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка у місті Бережани має стратегічне значення для України, адже з’єднує найкоротшим шляхом Тернопільську область з центральною і східною Україною та з туристичним Прикарпаттям і Закарпаттям. По ній здійснюються міждержавні, внутрішньодержавні та місцеві перевезення вантажів і туристів, повідомляє сайт Служби автомобільних доріг Тернопільщини.

“Бережани гостро потребують об’їзної дороги. Вона дозволить звільнити старовинне місто від потоку транспорту, зменшити кількість ДТП, тощо. Перша черга побудована, а це 3,9 км, готова. На жаль, коштів на будівництво другої черги обходу Бережан зараз не має. Найоптимальніше зараз – провести капітальний ремонт траси М-12 в межах міста. Це буде комплексним рішенням одразу низки проблем: заміняться старі комунікації, основа дороги та покриття”, – коментує Богдан Юлик.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *