Петро Гадз відкриває цегельний і керамічний заводи

Робочі місця отримають понад 350 місцевих жителів. А виробництво каменю дасть можливість ремонтувати дороги як місцевого, так і загальнодержавного значення.
Керівник ТзОВ «Бучачагрохлібпром», аграрій Петро Гадз наприкінці весни відкриє у селі Бертники Манастириського району цегельний і керамічний заводи, а також налагодить видобування різних фракцій щебеню.

В прес-службі підприємства, завдяки новоствореним заводам щомісяця Бертниківська сільрада отримуватиме фінансування у розмірі від 400 до 600 тис. грн. Робочі місця отримають понад 350 місцевих жителів. А виробництво каменю дасть можливість ремонтувати дороги як місцевого, так і загальнодержавного значення. «Ми обробляємо в Бертниках земельні паї 15 років. Цього року 95 % людей переуклали договори. Що стосується 30 га запасу землі, на якій є родовища, то там ми створимо керамічний та цегельний завод, а також підприємство з видобування щебеню. Цим ми забезпечимо сотні нових робочих місць. Також Бертниківська сільська рада буде отримувати значні кошти на свій розвиток», – зауважив Гадз.
Джерело: https://economics.unian.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *