Педагог з Тернопільщини отримала грамоту Верховної Ради

У святкові Великодні дні на подвір’ї Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського студенти та викладачі вітали досвідченого педагога, просвітянку, громадську діячку Христину Яремчук .

За дорученням Голови Верховної Ради народний депутат України Олег Барна вручив Христині Михайлівні Грамоту Верховної Ради за заслуги перед українським народом.

Як розповідає сайт коледжу, цікавим, активним татворчим був шлях педагога з п’ятдесятилітнім трудовим стажем.  У 1988 році пані Христина однією з активних членів Товариства української мови імені Т. Шевченка, з 1991 року протягом довгих років очолювала первинну організацію Просвіти в Чортківському педучилищі (пізніше – в коледжі).

Як просвітянка, проводила активну роботу серед просвітян району і педагогічного та студентського колективів за утвердження престижу української мови в усіх сферах суспільного життя, збереження ураїнських народних звичаїв і традицій, вивчення історії рідного краю і України, виховання поваги до українських цінностей, української культурної спадщини, любові до української пісні. Була активною як член Народного Руху. Має ряд подяк,грамот, дипломів, та вперше – державна нагорода такого рівня.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *