Капелани з Тернопільщини на Великдень відвідали військових у зоні АТО

У період Великодніх свят капелани із Зарваниці о. Володимир Топоровський та о Володимир Фірман перебували з духовною місією у зоні АТО, щоб послужити нашим захисникам у передвеликодній час та принести їм правдиву радість Воскресіння Господнього.

Священики відвідали багато місць дислокації наших військових на Луганщині та передали їм численні великодні подарунки, які приготували вірні Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, в тому числі й учні Вишнівчицької школи та вихованки колегіуму «Знамення». Та основною метою поїздки капеланів був духовний провід військовослужбовців.

Наші захисники отримали можливість приступити до Тайни Покаяння та Святої Євхаристії. Отці служили Вечірню з виставленням Плащаниці, Воскресну Утреню, Великодню Святу Літургію, освячували паски та інші страви. Вражаючим є те, що воїни організували нічні чування перед Плащаницею, щоб кожен зміг помолитися та прикластися до неї, повідомляє сайт Маріїнського духовного центру.

“Ми віримо в Божу силу, тому що Христос Воскрес! Ми молимося та просимо про воскресіння України! Дух Українського Воїна- сильний та незламний, тому що Народ наш із Ним своїми молитвами стоїть!” – зазначає о. Володимир Топоровський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *