З ким найбільше торгує Тернопільщина?

Як повідомили в Головному управлінні статистики у Тернопільській області, обсяги експорту та імпорту товарів області у січні 2018 року становили відповідно 37,4 мільйони доларів США та 26,5 мільйонів доларів. Порівняно з січнем 2017-го, експорт збільшився на 40,2 відсотки, імпорт – у 1,6 рази.

Суб’єкти господарювання області здійснювали операції в зовнішній торгівлі товарами з партнерами із 73 країн світу. Основним торговим партнером як в експорті, так і в імпорті, була Польща (49,2 відсотки обласного експорту та 56,2 відсотки обласного імпорту).

Вагомі обсяги експортних поставок здійснювались до Ірану, Ісламської республіки, Німеччини, Нідерландів, Іспанії та Білорусі. Імпортних надходжень – з Німеччини, Китаю, Литви, Італії та Ісландії.

Основу товарної структури зовнішньої торгівлі області складали механічні та електричні машини, продукти рослинного походження, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, живi тварини; продукти тваринного походження, готові харчові продукти, продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, мінеральні продукти.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *