Тернопільський спортсмен виграв золото Паралімпіади

Спортсмен із Тернополя Тарас Радь виграв четверте золото для української збірної на Паралімпійських іграх в Пхенчхані. Про це повідомляється на сайті змагань.

18-річний хлопець переміг в біатлонній гонці на 12,5 км серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

“Ура! Наш Тарас Радь здобув золото на Паралімпіаді! Перший в історії українських зимових паралімпійських видів спорту паралімпійський чемпіон у 18 років!!! Шалений вітер, який здував навіть маленькі трикутники-відбійники на трасі, які «малюють» траєкторію траси. Оператори ледве утримують телекамери. А тернопільський чемпіон на 4-х рубежах стрільби не допустив жодного промаху.

Він і американець – єдині, хто не допустив промахів. Саме українець та американець боролись за перше місце. І Тарас переміг!”, – поділився радісною новинок у Фейсбуці начальник управління фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА Віктор Мацикур

Додамо, що у активі збірної України вже 11 нагород – чотири золоті, дві срібні та п’ять бронзових. У медальному заліку Україна посідає третю позицію, поступаючись США і “нейтральним паралімпійських атлетам”.