Нардеп Барна висловив власну думку стосовно подій 3 березня та оцінив дії волонтерів і учасників АТО

Нардеп з Тернопільщини Олег Барна проаналізував нещодавні події, що відбулися в Києві та закликав бійців АТО, які справді пройшли “пекло” війни, не брати участь у сумнівних акціях та не вестися на різноманітні політичні гасла і провокації. Про це Барна написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“Вищою мірою цинізму є дволикість та використання патріотичних гасел за сценарієм Кремля. Ветерани АТО мають і на далі залишатися захисниками країни, народу, гідності кожного з нас, а не брати участь у сумнівних акціях, організованих заїжджими козачками за ворожі гроші.

Слухаю пояснення окремих волонтерів, учасників АТО щодо повернення нагород Президента, посилаючись на нібито протиправні дії правоохоронців по нібито розгону нібито «мирного» наметового містечка 3 березня. Отож звертаюся до бойових побратимів, тих, хто дійсно прийшов пекло війни, не йти на повідку маніпуляцій та провокацій різного партійного сміття, котре хоче використати вас для захоплення влади. Захист честі і гідності усіх людей та побратимів є почесною справою та обов’язком кожного ветерана.

А іншим постараюся пояснити:
1. Мирні акції проходять із повагою до закону, із дотриманням правопорядку та повагою до гідності інших, в т.ч. і опонентів та жителів столиці. Інакше вони не будуть вже мирні.
2. У мирних наметових містечках не може бути зброї, гранат, запалювальних сумішей, не паляться шини перед державними органами влади.
3. Мирні протестанти не кидають у правоохоронців каміння, не кидаються на них з кийками, не обзивають і не хамлять іншим.
4. Кожен громадянин має право на протест, але має робити це відокремлено від акцій, що організовані за кошти нашого ворога, з Кремля, Курченка.
5. Захисники боронять країну і народ від ворога, а не беруть участь у акціях, організованими заїжджими козачками за гроші наших ворогів з Кремля в центрі столиці з метою суспільної дестабілізації під час війни, на замовлення того ж ворога.
6. Зняти з посади Міністра МВС може тільки Верховна рада, а не Президент, котрий відповідає за зовнішню безпеку та зовнішню політику. Отож потрібно відокремити здоровий глузд від проплаченої з Москви та організованою так званою демократичною, продажною опозицією чи партійним сміттям замовної акції проти Президента.
7. До повноти і об’єктивності, віддаючи нагороди від Президента, поверніть і землі від Президента. Бо інакше – все це просто піар на майбутні вибори.
8. Обурюючись діями правоохоронців 3 березня під ВРУ щодо нібито по відношенню до своїх бойових побратимів, кричучи про нібито свою солідарність до них, я не чув такої вашої солідарної підтримки своїх бойових побратимів-прикордонників, котрі повернулися з АТО, і до котрих простягали руки бойовички під час прориву кордону М.Саакашвілі.
9. Я не почув вашої солідарності по підтримці бойового полковника-прикордонника, котрого принижували і обзивали під час прориву кордону.
10. Я не чув вашого обурення з приводу побиття «мирними жителями» наметового містечка нацгвардійців-АТОвців під ВРУ, котрі стояли в охороні, кидання до них каміння та обзивання і приниження дітей, котрі йшли на екскурсію у ВРУ та Маріїнський парк.
11. Я не бачив і не чув вашого обурення з приводу хамства, образ та кидання зі спини яєць київськими автогопниками, котрі самі втікали від мобілізації, але мали наглість ображали АТОвця, виконуючи команду своїх брехливих і цинічних “лідерів” за те, що я вказав на їх причетність до розкрадання та розвал армії у 2005-2007рр. і Чортківського військового аеродрому зокрема. Я не відчув вашої солідарної підтримки!
12. Я не чую вашого обурення від організованої псевдоактивістами проплаченої акції під будинком тещі із неадекватними “наболілими ” вимогами, питаннями, неповагою до жінки, дітей та образами, хамством до АТОвця. Я не почув до даного часу вибачення від одурманених побратимів, котрих місцеві псевдоактивісти-аферисти та обласні автогопники просто використали як прокладку.
13. Я не почув вибачення за поширення вами замовної брехні та пасквілів, написаної на замовлення проплаченою мерзотою та запхану у ваші голови місцевими псевдоактивістами. Я не почув вашого вибачення за вашу недостойну як для воїна, захисника, мужика поведінку, поширюючи брехні, плітки, домисли замість того, щоби просто сісти та поговорити як чоловіки, розтавивши всі крапки. Я не чув від бойових побратимів обурення від хамства тернопільського громадського «активіста-антикорупціонера» із ГО “Громадський спротив корупції” Михайла Іваненка, котрий свої зухвалі образи до АТОвця знімав на відео та вихвалявся цим в інтернеті. А пізніше він виявився простим рекетиром, який разом із іншими псевдоактивістами вимагав 71 тис.грн. у підприємця за кришування.
14. Керівник столичної поліції А.Крищенко, до котрого я таки звернувся із запитом про надання пояснення з приводу правомірності та виправдання застосування силових дій та спецзасобів під час подій 3березня, не побоявся виступити один проти зграї сепаратистів у Слов’янську, боронячи райвідділ, рятуючи державний прапор та відчувши на собі їх звірства. Він заслуговує поваги більше, аніж окремі «активісти», бо добре знає, до чого можуть призвести прояви сепаратизму, навіть прикритого державними стягами та патріотичними гаслами.
15. Саме, бачачи цей розіграний цинічний цирк за сценарієм Кремля, ні кияни, ні український народ не підтримали проплачену акцію, організовану заїжджими козачками, політичними перевертнями, на котру з’їжджалися проплачені партійні члени, або окремі люди та ветерани АТО, одурманені місцевими партійними діячами, продажними активістами з так званої «демократичної опозиції», котрі рвуться до влади на брехні та цинізмі, ставлячи під загрозу нашу Незалежність.

Отож, шановні побратими, раджу вам бути більш розсудливішими, не зв’язуватися з різним партійним болотом та не приймати участі у сумнівних акціях, організованими заїжджими козачками за ворожі, криваві гроші. Слава Україні!”, – написав нардеп.

Нардеп Барна висловив власну думку стосовно подій 3 березня та оцінив дії волонтерів і учасників АТО: 1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *