Відомий тернополянин озвучив героя нового українського мультфільму

В українському кінопрокаті – прем’єра вітчизняного повнометражного анімаційного фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила».
Мультфільм-казка розповідає про події у Київській Русі за часи правління Володимира Великого. Зокрема, у ній йдеться про кохання бродячого лицаря Руслана й князівської доньки Людмили. Перешкодою їхньому щастю стає чаклун, який хоче принести Людмилу в жертву темним силам, щоб отримати безсмертя.
Головні ролі в ньому озвучили відомі українці, серед яких тернопільський шоумен Сергій Притула, який подарував свій голос Нестору – найкращому другові головного героя мультфільму.
“Обожнюю озвучувати мультики. Якщо дуже старатись, то потім тобі можуть дати два безкоштовних запрошення і ти приходиш на допрем’єрний показ із головним поціновувачем твоїх робіт – Дмитром. Коротше кажучи, беріть дітей, ходіть на “Викрадену принцесу”. Мульт вийшов чудовий, добрий, мій герой Нестор – прекрасний;)))! А головне – це наш український продукт. І за нього не соромно!”, – прокоментував Сергій Притула.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *