40 об’єднаних громад Тернопільщини уклали меморандуми з Держгеокадастром

12 лютого голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Вонс та перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру в області Віктор Білецький урочисто вручили головам об’єднаних територіальних громад меморандуми про співпрацю при здійсненні заходів щодо передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

Мета Меморандуму – визначення основних вимог та підходів, що застосовуватимуться при здійсненні заходів щодо передачі у комунальну власність об’єднаної територіальної громади земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Віктор Білецький розповів, що 40 ОТГ впродовж цього року повинні передати близько 39 тисяч гектарів землі у комунальну власність для повноцінного розпорядження ними Координація всіх дій прописана в меморандумах, які сьогодні передаються ОТГ.

 

Процес передачі вже розпочався та триватиме до кінця року. Першу передачу земель планують здійснити уже в лютому – березні цього року.

До того, як ділянки будуть передані ОТГ, Держгеокадастр здійснюватиме управління ними виключно за погодженням з органом місцевого самоврядування відповідної громади.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *