Як у лісництві на Тернопільщині піклуються про дику фауну

У Золотопотіцькому лісництві створюють комфортні умови для дикої фауни. Підгодівля й охорона дикої фауни – ці дві обов’язкові складові забезпечують лісовим мешканцям комфортні умови співіснування у навколишньому середовищі. Водночас правильне застосування біотехнії єгерською службою забезпечує і збільшення чисельності дикої фауни.

Зима – це одна з найдивовижніших і разом з тим найсуворіших пір року. Для тваринного світу – засніжена земля, без листя дерева – це справжнє випробування, так як основний корм харчування є рослинність. Тому підгодівля диких тварин відіграє важливу роль у підтриманні чисельності їх поголів’я, служить вагомим чинником попередження чи зменшення пошкоджень лісового і сільського господарства, забезпечує виживання багатьох видів в екстремальних зимових умовах. Не варто забувати й про те, що підгодівля диких тварин без міри призводить до негативної адаптації дичини до легкого добування кормів і відвикання від природного кормодобування.

На територіях державного підприємства «Бучацьке лісове господарство» зустрічається чимало лісових мешканців, які потребують допомоги у важкий зимовий час. Аби допомогти фауні пережити сувору зиму працівники Золотопотіцького лісництва заготовили достатньо кормів, серед яких сіно, поживні віники й зернові культури й сіль.

Єгерська служба стежить за тим, аби дикі тварини були в безпеці. Тож на території мисливських угідь лісогосподарського підприємства постійно здійснюються рейди з метою охорони мисливської фауни від браконьєрства.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *