На базі комунальної установи обласної ради Тернопільської психоневрологічної лікарні відкрили нові відділення

Ще один крок до реформування медичної галузі на Тернопільщині зроблено. Так, на базі комунальної установи обласної ради Тернопільської психоневрологічної лікарні відбулося відкриття центру нейрореабілітації, дитячого відділення та шостого психіатричного відділення.

Тут створені, без перебільшення, справді комфортні та необхідні для таких пацієнтів умови. Зокрема, лікування у дитячому відділенні охоплює увесь комплекс заходів: раціональний підбір медикаментів, корегування мови, психолого-експериментальні дослідження, різноманітні педагогічні прийоми. Також дітям забезпечено умови для навчання та відпочинку, якщо вони тривалий час перебувають на лікуванні. Це – і ігрова кімната, і спортивний тренажер, і комп’ютери.

Що стосується оновленого психіатричного відділення, то воно оснащене кімнатою реабілітації, де пацієнти займаються різними видами діяльності: вишивкою, макраме, бісероплетінням, виготовленням святкових листівок тощо. Щорічно у відділенні проходять лікування понад 500 пацієнтів з хронічними психічними захворюваннями в стадії загострення, аномалії розвитку.

До створення центру нейрореабілітації долучилися меценати – Ігор Гуда, Степан Троян та депутати обласної ради Петро Гадз та Олег Крижовачук. Тепер у центрі дадуть шанс вижити хворим та звести до мінімуму наслідки перенесеного ними інсульту.

«Позитивних змін у медицині області не зауважує той, хто вперто цього не хоче бачити. Крок за кроком медична галузь області усе більше наближається до європейських стандартів, розширюється спектр послуг, які надаються на місцях. І це – результат спільних зусиль держави, депутатського корпусу, меценатів та благодійників і, звичайно, висококваліфікованого персоналу медичних закладів області”, – наголосив під час урочистого відкриття голова Тернопільської облради Віктор Овчарук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *