Як реалізується державна програма енергоефективності для населення та ОСББ

Кабінет Міністрів України спільно із Державним агентством енергоефективності прийняли постанову щодо продовження Державної програми до 2020 року. Орієнтовний обсяг фінансування складатиме 400 млн. грн. щороку. Ці кошти дадуть можливість щороку забезпечувати державною підтримкою понад 180 тис. родин.

Державним бюджетом на 2018 рік вже передбачено 400 млн. грн. на реалізацію програми. 190 млн. з цієї суми буде направлено на підтримку ОСББ.

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів про відшкодування частини суми кредитів залучених на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів на Тернопільщині видано 10625  кредитів на суму 195,252 млн. грн., з них минулого року – 3426 кредитів на суму 75,2 млн. грн., що на 4, 3 млн. грн. більше ніж у 2016 році. Наразі Тернопільщині займає 13 місце за кількістю кредитів і 10 за сумою виданих «теплих» кредитів.

Станом на 1 січня на Тернопіллі прийнято місцеві програми з підтримки  населення із проведення заходів з енергозбереження у житлових будинках на умовах співфінансування: у Заліщицькому  районі, у Бучачі, Кременці, Збаражі, Чорткові, Теребовлі, Тернополі, смт. Березовиці, Козові, Заводське, а відшкодована сума складає 5,9 млн. грн. із запланованих 7,2 млн. грн.

Тернопільська обласна рада передбачила виділити у 2018 році 1,0 млн. грн. на заходи із стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини відсотків кредитів, залучених на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *