Тернопіль стане Молодіжною столицею України?

Із трьох міст Тернопільської області, що подавали свої проекти на участь у  конкурсі “Молодіжна столиця України”, лише одне було відібрано комісією для проходження у наступний етап.

Зокрема, заявки подавали міста Шумськ, Теребовля та Тернопіль, проте лише обласний центр увійшов у ТОП-10 фіналістів Національного конкурсу. До переліку міст-фіналістів також потрапили Дніпро, Вінниця, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Кременчук, Луцьк, Львів, Рівне та Харків.

Представники цих населених пунктів матимуть змогу взяти участь у публічному засіданні Наглядової ради, де і буде обрано місто-переможця конкурсу. Цей захід відбудеться 16 лютого у Києві, куди запрошуються представники міської влади та молоді.

Довідка: 1 листопада в Україні стартував національний конкурс «Молодіжна столиця України» за ініціативи Міністерства молоді та спорту України, Українського інститута міжнародної політики та Національної молодіжної ради України. Основною метою конкурсу є ініціювання в Україні процесів подолання проблем молодіжної міграції і стагнації молодіжної політики на місцях.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *