Стало відомо яка ситуація на Тернопільщині із захворювання кору та ГРВІ

Відповідно до моніторингу захворюваності епідемічна ситуація на Тернопільщині не стійка і потребує уваги.

Станом на 8 лютого захворюваність на грип та ГРВІ складає більше 650 випадків на 100 тисяч населення, що становить 87,4% до розрахункового показника визначення початку епідемії. Передбачається, що кількість хворих зросте у 1, 8 рази.

По районах ситуація така: показник захворюваності перевищує епідпоріг у Тернопільському та Теребовлянському районах, наближаються до епідпорого у Тернополі та Підволочиському районі.

У зв’язку із епідемією карантин оголошено у школах Тернопільського, Зборівського, Кременецького, Козівського, Шумського, Борщівського, Заліщицького, Підволочиського, Підгаєцького, Чортківського, Теребовлянського районів та в окремих закладах Тернополя.

Щодо ситуації з кором: випадки захворювання зареєстровані у 17 адміністративних територія області. Наразі залишаються діючим 3 спалахи кору: у селі Дарахів Теребовлянського району (6 осіб хворих), село Гермаківка Борщівського району (5 хворих) та село Старе Місто Підгаєцького району (6 хворих). Наразі епідемічна ситуація кваліфікується як неблагополучна.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *