Один із тернопільських університетів підписав Меморандум про співпрацю з Естонською бізнес-школою

Нещодавно у Тернопільському національному економічному університеті з робочим візитом перебували науковці Естонської бізнес-школи. Ректор ЕБШ, доктор, професор Арно Алман, доктор, професор Олав Аарна і Март Кікас взяли участь в урочистостях з нагоди першого випуску магістерської програми «Бізнес-інновації» Тернопільської бізнес-школи.

У рамках програми перебування естонської делегації у закладі вищої освіти відбулося підсипання Меморандуму про співпрацю між Тернопільським національним економічним університетом та Естонською бізнес-школою. Меморандум укладено з метою сприяння розвитку підприємницької компетентності студентів різних спеціальностей шляхом спільної діяльності в межах Центру розвитку підприємницької компетентності і бізнес-освіти, створеного в Тернопільській бізнес-школі у співпраці з Естонською бізнес-школою за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії.

 

Меморандум підписали ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Андрій Крисоватий і ректор Естонської бізнес-школи Арно Алман. Також під час перебування іноземних партнерів у ТНЕУ відбулося засідання вченої ради, рішенням якої доктору, професору Естонської бізнес-школи Олаву Аарні присвоєно почесне звання «Почесний професор університету» за вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки закладу вищої освіти, примноження інтелектуального потенціалу України, зміцнення авторитету Тернопільського національного економічного університету на міжнародній арені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *